Napędy do bram skrzydłowych w Lublinie

szybkie i wygodne w obsłudze

Otwieranie bramy wcale nie musi wymagać każdorazowego wychodzenia z samochodu – poprze nowoczesne napędy do bram skrzydłowych mogą Państwo zapomnieć o tej niedogodności. W celu otwarcia lub zamknięcia bramy konieczne jest tylko naciśnięcie przycisku na pilocie bez opuszczania pojazdu.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką gamę napędów do bram skrzydłowych – prowadzimy sprzedaż wyposażenia uznanych producentów. Oferujemy modele przeznaczone do użytku przydomowego oraz użytku intensywnego w innych przestrzeniach, na przykład na posesjach firm.


Nasza oferta obejmuje:

  • napędy użytku przydomowego dla skrzydła o długości do 3 metrów, do 4 metrów i do 5 metrów
  • napędy do użytku przydomowego i intensywnego dla skrzydła o długości do 1,80 metra, do 2,50 metrów, 3 metrów oraz 4 metrów

Wszystkie oferowane przez nas napędy do bram skrzydłowych to niezawodne modele, które zapewniają sprawne działanie niezależnie od warunków. Dostępne są u nas modele pozwalające na otwieranie bramę do wewnątrz i na zewnątrz posesji oraz napędy do montażu podziemnego.


Wygodna obsługa

Każdy z dostępnych u nas modeli automatyki bramowej jest projektowany z naciskiem na wygodę obsługi. Szybkie i sprawne otwieranie i zamykanie skrzydła bramy idzie w parze z oszczędnością energii elektrycznej oraz z bezpieczeństwem.

Modele napędów dostępnych u nas wyposażone są wewnętrzne mechaniczne ograniczniki ruchu, które pozwalają na zrezygnowanie z ograniczników zewnętrznych. Centrala sterująca napędów pozwala na otwieranie jednego skrzydła dla ruchu pieszych, otwieranie dwóch skrzydeł jednocześnie, spowalnianie skrzydła przy zamykaniu i otwieraniu, wstępny błysk lampy ostrzegawczej. Wybrane modele mają też licznik ilości zamknięć i otwarć, pozwalają na start z maksymalną mocą i zamknięcie po przecięciu linii fotokomórek. Wyposażone są też w enkoder zwiększający bezpieczeństwo.


Zapewniamy profesjonalną pomoc

Gdy nie wiedzą Państwo, jaki model napędu będzie najlepszy, nasi pracownicy będą mogli doradzić w doborze odpowiednich napędów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak zapewnić klientom pełne zadowolenie.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Szukasz napędu do bram skrzydłowych w Lublinie?

© 2022 MAX-rolety. Wszelkie prawa zastrzeżone.