• 516-193-558
  • maziarczyk.piotr@gmail.com
  • ul. Odlewnicza 7/16, 20-219 Lublin
  • Pn - Pt 8:00 - 16:00

Napędy do bram przesuwnych

niezwodne w działaniu

Nowoczesne napędy do bram przesuwnych pozwalają na łatwe i szybkie otwieranie bram wjazdowych na posesję mających ciężar nawet do 5500 kilogramów. Wystarczy jedynie naciśnięcie jednego przycisku na pilocie, aby brama otworzyła się automatycznie. To wygoda, bezpieczeństwo oraz oszczędność czasu!

W naszym asortymencie przygotowaliśmy dla klientów szeroką gamę automatyki bramowej od najlepszych producentów. Dzięki szerokiemu wyborowi możemy dopasować wyposażenie tak, aby spełniło wszystkie Państwa wymagania i zapewniało niezawodne działanie w każdych warunkach.

Wszechstronne zastosowanie

Dostępne w naszej firmie napędy do bram przesuwnych doskonale sprawdzają się również w miejscach intensywnie użytkowanych. Posiadamy modele, które mogą być stosowane na posesjach domów jednorodzinnych, a także na osiedlach mieszkaniowych, wjazdach na posesje firmowe oraz w innych przestrzeniach.

Nasz pracownik na podstawie informacji dotyczących zamontowanej już bramy wjazdowej lub planowanego wyboru bramy będzie mógł dobrać taki napęd, który zapewni niezawodne działanie.

Szybkie i oszczędne

Oferowane przez nas napędy do bram to zaawansowane urządzenia, które pozwalają na szybkie otwieranie i zamykanie bram oraz niski pobór prądu. Wybrane modele wyposażone są również w centrale sterujące, które mogą obsługiwać także furtki dla ruchu pieszych. Wyposażone są one w liczniki liczby zamknięć i otwarć, enkodery do zarządzania pracą fotokomórek oraz pracą bramy. Napędy mogą być też programowane, aby zapewnić odpowiednie paramenty pracy. Rzadko kiedy istnieje konieczność wykorzystania pełnej mocy siłowników, zwykle moc operuje w przedziale od 30 do 45 procent.

Dostępne w naszej ofercie napędy do bram przesuwnych objęte są gwarancją producentów – w razie jakichkolwiek problemów z ich działaniem można skorzystać z gwarancji.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z modelami zaprezentowanymi na naszej stronie i zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji – nasi pracownicy będą mogli wówczas zaproponować taką automatykę, która sprawdzi się najlepiej.

Szukasz napędu do bram przesuwnych?

© 2017 Petrus. Wszelkie prawa zastrzeżone.