Szlabany Lublin

sprawdzone w ruchu

Prowadzimy sprzedaż szlabanów przeznaczonych do ograniczania ruchu, między innymi na parkingach, w podziemnych garażach, wjazdach na posesje. Nasze szlabany posiadają wszechstronne zastosowanie. Współpracujemy z uznanymi producentami szlabanów i jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom dostęp do najlepszych modeli w przystępnych cenach. Mamy nadzieję, że spełnią one wszystkie Państwa wymagania!


W sprzedaży dostępne są dwa rodzaje szlabanów:

  • szlabany elektromechaniczne
  • szlabany hydrauliczne

Szlabany te mogą być montowane w różnych pozycjach zgodnie z planami dotyczącymi ruchu. Nasi pracownicy będą również w stanie zaproponować Państwu najlepsze modele w zależności od przedstawionych planów.


Szlabany elektromechaniczne

W szlabanie elektromechanicznym najważniejszym elementem urządzenia jest silnik elektryczny połączony z przekładnią ślimakową. Szlabany te dobrze sprawdzają się w pracy intensywnej i są obecnie jednym z najczęściej wybieranych typów szlabanów, ponieważ wyróżniają się również atrakcyjnymi cenami.

Dostępne długości ramion w szlabanach to od 3 do 7 metrów. Czas otwarcia szlabanu wynosi od 2,5 sekund do 7 sekund.


Szlabany hydrauliczne

Szlabany hydrauliczne mają inną konstrukcję od modeli elektromechanicznych, ponieważ są wyposażone w wydajną pompę hydrauliczną. Wyróżniają się niezawodną pracą i mogą być stosowane w kontroli pojazdów czy pieszych. W zależności od zastosowania mają jeden tłok hydrauliczny lub dwa tłoki. Ich żywotność jest o wiele dłuższa niż szlabany elektromechaniczne, ale cechują się one wyższymi cenami.

Długości ramion w szlabanach hydraulicznych to od 2 do 7 metrów. Czas otwarcia szlabanu wynosi od 0,8 sekundy do 8 sekund.

Jeżeli chcą Państwo zakupić szlabany, ale nie wiedzą, jakie modele wybrać, jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji. Prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji – nasi pracownicy będą mogli wtedy doradzić w doborze najlepszych modeli.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Szukasz szlabanu w Lublinie?

© 2022 MAX-rolety. Wszelkie prawa zastrzeżone.