Bramy przemysłowe w Lublin

niezawodne do hal i magazynów

Bramy przemysłowe mają bardzo szerokie zastosowanie – stosowane są przede wszystkim w obiektach takich jak hale fabryczne, magazyny, warsztaty, garaże zbiorcze oraz wielu innych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką gamę modeli – oferowane przez nas bramy przemysłowe to niezawodny wybór sprawdzony już przez wielu z naszych klientów z miasta Lublin oraz okolicznych miejscowości.


W asortymencie posiadamy kilka typów bram przemysłowych:

  • bramy segmentowe
  • bramy przesuwne podwieszane
  • bramy rozwierane
  • bramy składane – harmonijkowe

Wszystkie z powyższych typów bram wykonujemy z wysokiej jakości materiałów gwarantujących im odporność na uszkodzenia oraz czynniki atmosferyczne, wobec tego zapewniają one niezawodne działanie nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Jesteśmy w stanie wykonać bramy przemysłowe zarówno w standardowych, jak i niestandardowych wymiarach oraz wyposażyć je w systemy automatyki – napędy do bram pozwalające na ich łatwe zamykanie i otwieranie.


Bramy segmentowe

To jedne z często wybieranych bram przemysłowych, które najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach ogrzewanych, ponieważ cechują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła, a ponadto dobrą izolacją akustyczną. Bramy podczas otwarcia nie wychylają się na zewnątrz. Dostępne w kolorach: niebieski, czerwony, brązowy, biały, szarobiały.


Bramy przesuwne podwieszane

Mogą być zamontowane na zewnątrz obiektu lub też wewnątrz niego. Możemy wykonać je jako bramy jednoskrzydłowe lub bramy dwuskrzydłowe w zależności od oczekiwań klientów. Dostępne w pięciu wariantach kolorystycznych.


Bramy rozwierane

Najlepiej sprawdzają się w mniejszych obiektach, ale mogą być też dopasowane do dużych hal. Ościeżnice bram rozwieranych produkowane są z profili aluminiowych poddawanych anodowaniu. Szczelność zapewniają gumowe uszczelki na obwodzie. Do wyboru różne kolory.


Bramy składane – harmonijkowe

Szybkie w otwieraniu bramy stosowane często w halach oraz warsztatach. Zalecane są do szerokich otworów hal o mniejszej częstotliwości przejazdów. Wbudowane w fasady budynków, zapewniają dobrą szczelność oraz izolację akustyczną. Dostępne w różnych kolorach z palety RAL.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi bramami przemysłowymi, pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szukasz bramy przemysłowej?

© 2022 MAX-rolety. Wszelkie prawa zastrzeżone.