Bramy uchylne w Lublinie

prostota i trwałość

W naszym asortymencie znajdą Państwo jedne z najbardziej popularnych bram garażowych – bramy uchylne. Wyróżniają się prostą konstrukcją, a przy tym są trwałe i łatwe w obsłudze za sprawą zastosowania sprawdzonych rozwiązań mechanicznych. Dodatkowo cechują się atrakcyjnymi cenami i łatwym i szybkim montażem.


Cechy charakterystyczne:

  • skrzydło bramy wykonane jest z wysokiej jakości blachy zabezpieczonej przed korodowaniem oraz z wypełnieniem dla optymalnej izolacji
  • brama uchylna otwiera się z lekkim wychyleniem do przodu, a następnie chowa się na prowadnicach pod sufitem garażu
  • specjalne sprężyny pomagają w otwieraniu i zamykaniu bramy i gwarantują bardzo dobrą wytrzymałość
  • uszczelnienie zapobiegające ucieczce ciepła
  • wysokie bezpieczeństwo użytkowania dzięki specjalnym zabezpieczeniom sprężyn i innych elementów

Bramy uchylne oferujemy w szerokiej gamie wariantów wzorniczych do wyboru – dzięki temu mogą Państwo dobrać je specjalnie do aranżacji domu bądź innego budynku. W naszych katalogach dostępne są między innymi wykończenia w kolorach jednolitych i przypominających drewno. Jesteśmy również w stanie wykonać bramy z przeszkleniami wpuszczającymi do środka garażu dodatkowe światło.


Prosta obsługa

Nasze bramy uchylne wyposażone są w niezawodne sprężyny, które powodują, że otwieranie i zamykanie jest bardzo proste i nie wymaga dużej siły. Również istniej możliwość wyposażenia bramy uchylnej w system automatyki – dzięki niemu bramę otwieramy tylko jednym przyciskiem na pilocie.


Przystępne ceny

Dostępne w naszej firmie bramy garażowe uchylne wyróżniają się bardzo atrakcyjnymi cenami, dzięki czemu za bezpieczny i stylowo wyglądający garaż nie muszą Państwo płacić dużo. W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących kosztów wykonania oraz montażu bramy, zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą – wtedy będziemy mogli przygotować dla Państwa indywidualną wycenę.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą bram uchylnych – w razie dodatkowych pytań jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji.

Szukasz bramy uchylnej do swojego domu?

© 2022 MAX-rolety. Wszelkie prawa zastrzeżone.